Második alkalom: Tudományos Diákköri Fórum az Informatikai Karon

November 10-én az ELTE Informatikai Karon egy újfajta tehetséggondozási tevékenység indult, a TDK fórum, mely a TDK iránt érdeklődő hallgatók és témavezetésre vállalkozó oktatók egymásra találását segíti előadások valamint kötetlen beszélgetés keretében. Az első fórum sikerére és a nagyszámú érdeklődőre való tekintettel az ELTE Informatikai Kara egy újabb Tudományos Diákköri Fórumot szervez azzal a céllal, hogy a kutatások és a tudományos munka iránt érdeklődő hallgatókat még több praktikus tanáccsal lássa el. A fórum lehetőséget biztosít arra is, hogy a hallgatók bepillantást nyerjenek a karon folyó kutatásokba, a tanszéki projektekbe, melyekből aztán ötletet meríthetnek a TDK dolgozatuk megírásához.

Link az első eseményre

Helyszín: Pázmány Péter sétány I/C. I. emelet 1-108 Koch Antal terem